V roce 2005 byla založena firma Butterfly Trading s.r.o., která se specializovala na velkoobchodní činnost v oblasti sortimentu mozaik pro realizaci komerčního a soukromého sektoru interiérů. Vlastní obchodní značka BUTTERFLY je však na trhu již od roku 1990.


Aktivity společnosti se stále rozšiřují, a proto došlo v únoru 2015 k rozdělení společnosti Butterfly Trading s.r.o. na tři samostatné společnosti, kde se každá z nich zaměřuje na určitý okruh zákazníků.


Společnost Butterfly Servis s.r.o. se zaměřuje na velkoobchodní činnost. Pod obchodní značkou BUTTERFLY nabízí keramickou, metalickou, kamennou a skleněnou mozaiku v široké škále barev, tvarů a velikostí. V současné době zastupuje sortiment i jiných firem nejen z České republiky. Svým klientům nabízí pomoc při výběru materiálu, zakázkovou výrobu dle přání zákazníka i dodávku objednaného zboží. Kromě velkoobchodní činnosti se v poslední době zaměřuje na výrobu štípaných dekorů na zakázku. Ve výrobní dílně vznikají pod zručnýma rukama mozaikové dekory a mixy dle jakéhokoliv přání a zadání.


Společnosti Butterfly KC s.r.o. a Butterfly building s.r.o. se zabývají veškerým sortimentem obkladů, dlažeb a sanitární keramiky pro vybavení koupelen, soukromých bytových jednotek, hotelů, restaurací, obchodních center, bazénů a jiných veřejných prostor. Jsou schopny zajistit kompletní servis pro investory menších i větších projektů a případných jednotlivých klientských změn včetně konzultací a vytipováním vhodných materiálů pro realizaci, kterým v případě zájmu klienta, investora či architekta připraví projekt i včetně vizualizací, harmonogramu a koordinace projektu na stavbě. Ty jsou následně na jednotlivých stavbách řízené odborníky z firmy a koordinátorem dodávek.


 


Spokojenost zákazníka, kvalita a design jsou hlavním cílem společností.WELLNESS BABYLON LIBEREC
REZIDENCE PROKOPOVA PRAHA
REZIDENCE PROKOPOVA PRAHA
HILTON SKY BAR PRAHA
OC CHODOV PRAHA
ZÁZEMÍ RADNICE PRAHA 4
WELLNESS HOTEL CHOPOK
VILA BIANCA PRAHA