Tuto službu nabízíme již od založení a je v ní zahrnut kompletní servis realizace interiérů.


Součástí nabízeného servisu je odborné poradenství při výběru vhodných materiálů, vytvoření grafických vizualizací včetně kalkulace rozpočtu, až po kompletní provedení montáží odbornými týmy. Tyto týmy tvoří vysoce kvalifikovaní řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru.


Montáže obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů provádíme včetně dodávky stavební chemie a ostatních souvisejících prací. Zvláště instalace mozaiky vyžaduje odbornou zkušenost a preciznost. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery jsme schopni uskutečnit interiér na klíč. Počínaje vytvořením architektonických návrhů, vizualizací, projekčními pracemi až po obkladačské práce, pokládku dřevěných podlah a koberců, montáž dveří a další.


Zakázky a projekty provádíme po celé České republice i v zahraničí. Zajistíme jak menší zakázky v privátní sektoru, tak i velké projekty. Obkladačské a montážní práce uskutečňujeme na stavbách obchodních center, administrativních budov, hotelů, aquaparků a bazénů, a také v privátních koupelnách či kuchyních. Své působení jsme rozšířili o kompletní službu v oblasti wellness interiérů, a to od návrhu až po konkrétní realizaci.


Dlouholeté zkušenosti v našem oboru uplatňujeme nejen při samotné montáži. Poradíme a pomůžeme vybrat vhodný, kvalitní materiál ze širokého portfolia tuzemských a zahraničních výrobců.


Tvůrčí tým Butterfly je Vám plně k dispozici od úvodních konzultací až po konečnou realizaci projektu.


Námi uskutečněné realizace si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE.