Jednou z činností firmy Butterfly Trading, s.r.o. je realizace projektů. Tuto službu firma nabízí již od svého založení a je v ní zahrnut kompletní servis realizace interiérů.


Součástí nabízeného servisu je odborné poradenství při výběru vhodných materiálů, vytvoření grafických vizualizací včetně kalkulace rozpočtu, až po kompletní provedení montáží odbornými týmy. Tyto týmy  tvoří  vysoce kvalifikovaní řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi ve svém oboru.


Montáže obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů provádíme včetně  dodávky  stavební chemie   a  ostatních  souvisejících  prací (např. vodoinstalace). Zvláště instalace mozaiky vyžaduje odbornou zkušenost a preciznost.Ve spolupráci s našimi obchodními partnery jsme  schopni uskutečnit  interiér na  klíč . Počínaje vytvořením architektonických návrhů, vizualizací,  projekčními prácemi  až po obkladačské práce, pokládku  dřevených podlah a koberců, montáž dveří a další.


Zakázky a projekty provádíme po celé České republice i v zahraničí. Zajistíme jak menší zakázky v privátní sektoru, tak i velké projekty. Obkladačské a montážní práce uskutečňujeme na  stavbách  obchodních center, administrativních  budov, hotelů, aquaparků a bazénů, a také v privátních koupelnách či kuchyních.


Jako jedna z mála firem,  s ohledem  na  nabízený sortiment mozaiky Butterfly, se specializujeme na pokládku  mozaiky. Proto  významnou část  našich zakázek tvoří  luxusně  vybavené byty, rodinné domy, reprezentativní prostory,  aquaparky apod. Své působení jsme v současné době rozšířili o kompletní službu v oblasti wellness interiérů, a to od návrhu až po konkrétní realizaci.


Dlouholeté zkušenosti  v našem  oboru  uplatňujeme  nejen  při samotné montáži. Poradíme  a pomůžeme vybrat  vhodný, kvalitní materiál  ze sortimentu  Butterfly, nebo sortimentu  dalších tuzemských a zahraničních výrobců.


K našim odběratelům (zadavatelům)  patří  přední  stavební firmy jako je Metrostav, Strabag, Skanska, PSJ apod.


Tvůrčí tým Butterfly je vám plně k dispozici od úvodních konzultací až po konečnou realizaci projektu.


Námi uskutečněné realizace si můžete prohlédnout v sekci REFERENCE.